Profesjonalne szkolenia i kursy pracowników, a może indywidualna zmiana zatrudnienia i konieczność przeprowadzki? Nagłe delegacje, tymczasowe zmiany w kadrze, poszukiwania lokalu dla nowej grupy w pracy…

Powody, dla których szukamy kwatery pracowniczej w stolicy są różne. Wiele lokalów ma przy tym niestety obniżone standardy i skomplikowany proces wynajmu. Korzystając z usług kwatery „U Iwony”, możemy sprawnie wynająć noclegi pracownicze dla siebie lub swojego zespołu. Co wystarczy zrobić? O czym pamiętać? Na co zwrócić uwagę? Zapoznaj się z artykułem i zapewnij sobie albo swojej grupie korzystne zakwaterowanie.

Jak wynająć noclegi pracownicze? Pierwszy krok

Wszystkie rezerwacje odbywają się telefonicznie. Wystarczy zadzwonić pod numer 507 634 777 i określić ilość osób oraz czas zakwaterowania. Kwatery pracownicze Warszawa przyjmują zarówno małe, jak i większe grupy pracowników. Dostępne pokoje są 4-6 osobowe. Całkowita liczba miejsc wynosi 120. Każdy kto zadzwoni, aby złożyć rezerwację może liczyć na wsparcie, klarowne odpowiedzi na pytania i szczegółowe udzielenie wszystkich informacji. Staramy się, aby wszyscy goście, którzy poszukują najlepszej dla siebie kwatery, od początku poczuli się swobodnie i dobrze – już na etapie rozmowy telefonicznej. Budowanie relacji z naszymi gośćmi traktujemy poważnie, dzięki czemu mamy grono stałych, powracających do nas klientów. Wprowadzenie wcześniejszej rezerwacji przez telefon jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla gości – nie są oni narażeni na brak wolnych miejsc i inne rozczarowania. Zatelefonować mogą z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie pracy – na przykład między wypełnianiem dokumentów lub w czasie planowania wydarzeń w centrum konferencyjnym. Zdajemy sobie sprawę jak wiele kwestii trzeba dopilnować i załatwić podczas zmiany pracy lub grupowego wyjazdu, dlatego w pełni optymalizujemy proces rezerwacji noclegu. Pomaga w tym właśnie rozmowa telefoniczna.

Kwatery Pracownicze Warszawa

Noclegi pracownicze a płatności

Płatności za wynajem przyjmowane są z góry. Wszystko uregulowane jest zawsze pisemną umową podpisaną przez dwie strony – wynajmujących oraz pracowników kwatery. Osoby zainteresowane wystawieniem faktury VAT, dostaną ją bez problemu. Wystawiamy ją szybko, zgodnie z życzeniami naszych gości. Ceny wynajmu są korzystne, bo zaczynają się już od 25 złotych za dobę dla jednej osoby. To stawka bezkonkurencyjna, pożądana przez każdą osobę poszukującą miejsca na nocleg. Pokoje urządzono komfortowo – z myślą o wypoczynku i zregenerowaniu sił po dniu pracy, szkoleniu czy prowadzonej konferencji. W cenie rezerwacji wliczone jest już Wi-Fi oraz telewizja dostępna w pokojach. Dzięki temu korzystanie z Internetu w telefonie, laptopie i innych sprzętach, jest nie tylko możliwe, ale też nieograniczone. Sprzyja to zarówno odpoczynkowi czy rozrywce, jak i dalszej pracy, wprowadzaniu poprawek do prezentacji, wysyłaniu i odbieraniu wiadomości związanych np. z bieżącą prelekcją.

Wyposażenie miejsca noclegu

Na wyposażeniu znajduje się pełen sprzęt kuchenny oraz pościel do spania. Każdy gość może przygotować sobie posiłki (dzięki kuchence możliwe jest gotowanie i smażenie), zrobić herbatę lub kawę, zjeść w komfortowych warunkach lub przechowywać produkty w lodówce. Ręczniki, mydła i inne rzeczy osobiste należy zabrać ze sobą z domu. Dom – na taki właśnie styl przygotowano budynek, aby każda osoba zatrzymująca się w kwaterze, czuła się jak u siebie. Bezpieczeństwo, wygoda i przyjemna atmosfera to priorytety pomysłodawców i twórców budynku. W pokojach znajdują się wygodne łóżka, szafki na rzeczy osobiste (w ilości odpowiadającej lokatorom), wieszak na kurtki, krzesła i wspomniany telewizor zawieszony na ścianie. Generalne sprzątanie odbywa się w każdy weekend – grupy pracownicze zazwyczaj opuszczają wtedy kwaterę. Zasada ta wprowadzona została, aby zapewnić gościom czystość i przyjemność przebywania w kwaterze.  Podczas rozmowy telefonicznej z pracownikami recepcji, możemy dopytać o każdą rzecz przydatną na czas zatrzymania się w hotelu. Wszystkie wątpliwości i dylematy, rozwieje doświadczony zespół naszej usługi.

Kwatery Pracownicze u Iwony - Warszawa

Kwatery pracownicze – Warszawa zaprasza

Hotel pracowniczy zlokalizowany jest w dwóch miejscach: Żabieniec oraz Nowa Iwiczna. Każda z tych lokalizacji posiada dogodny dojazd do Warszawy od strony południowej. Odległość od stolicy to zaledwie 15 km. W samej okolicy kwatery znajdują się markety i sklepy spożywcze, które umożliwiają swobodny zakup potrzebnej żywności lub artykułów higienicznych. Zakwaterowani goście nie tracą czasu na poszukiwania codziennych produktów, ale mogą go zaoszczędzić – to ważna cecha każdej kwatery, ale nie każda spełnia te oczekiwania. Okolice hotelu „U Iwony” są bardzo przyrodnicze, co wspomaga wypoczynek i zebranie myśli. Jeśli po dniu pracy w głośnej i aktywnej stolicy, będziemy marzyli o relaksującym spacerze na spokojnym terenie, z pewnością będzie to w zasięgu naszych możliwości. Przy samej kwaterze znajduje się tez ogródek i podwórko – wystarczy wyjść na zewnątrz, by odpocząć i nabrać sił. Miejsce, które proponujemy, cieszy się uznaniem i 11-letnim doświadczeniem w branży, co z pewnością wpływa na ciągły wzrost jakości i odpowiadanie na zapotrzebowanie klientów.

Noclegi pracownicze a korzyści płynące z wynajmu – podsumowanie

Nasza kwatera pracownicza jest chętnie odwiedzana, ponieważ:

 • można szybko, telefonicznie zarezerwować nocleg.
 • pracownicy odpowiadają na wszystkie pytania zadane przez osoby zainteresowane wynajmem.
 • ceny są nieporównywalnie niskie – od 25 zł za nocleg.
 • wyposażenie i standardy są przygotowane pod kątem gości, którzy chcą odpocząć.
 • proponujemy świetną lokalizację, blisko Warszawy.
 • w pobliżu kwatery znajdują się sklepy spożywcze.
 • dbamy o czystość oraz wszystkie zasady higieny i bezpieczeństwa.
 • zapewniamy dostęp do kuchni, lodówek, naczyń i kuchenki.
 • przy kwaterze udostępniamy parking.
 • pokoje są komfortowe i liczą 4-6 osób, co sprzyja umacnianiu relacji we współpracujących na co dzień grupach.
 • mamy doświadczenie i z powodzeniem wysuwamy się na pozycję liderów wśród ofert noclegowych.

Kwatera pracownicza „U Iwony”, której usługi proponujemy, jest znana z gościnności i domowej atmosfery. Przyjeżdżają do nas fachowcy różnych branż – pracownicy produkcji, budowlańcy oraz kadry zarządzające. Jesteśmy otwarci i przygotowani na każdego, kto z przyczyn zawodowych poszukuje tymczasowego zakwaterowania. Proces wynajmu jest łatwy i rozpoczyna się od rezerwacji telefonicznej, a cały pobyt jest oficjalnie zatwierdzony umową. Zapraszamy do kontaktu!