Pracownicy, którzy czują się docenieni i dla których chce się tego co najlepsze, pracują o wiele wydajniej. Jeśli więc szukasz dla swoich pracowników możliwie najlepszego lokum, który da im namiastkę domu podczas pracy w okolicach Warszawy, to nie mogłeś lepiej trafić. Nasze „Kwatery u Iwony” są otwarte na pracowników z każdej branży. Oferujemy pokoje o wysokim standardzie w bardzo niskich cenach.

Kilka słów o nas

Prowadzimy kwatery pracownicze już od 2008 roku, więc śmiało można powiedzieć, że mamy w tym doświadczenie. Zwracamy uwagę na sugestię osób korzystających z naszej oferty i staramy się w miarę możliwości je uwzględniać. Jesteśmy firmą rodzinną i taką atmosferę staramy się stworzyć tym, którzy zamieszkują nasze kwatery. 

Oferujemy aż 120 miejsc noclegowych w pokojach 4 – 6 osobowych. Naszym priorytetem jest, aby każdy gość czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. W naszych pokojach panuje porządek, zapewnione są wszelkie warunki do odpoczynku po ciężkiej pracy i nabrania sił na kolejny dzień. „Kwatery u Iwony” można znaleźć w dwóch lokalizacjach: w Nowej Iwicznej oraz w Żabieńcu. Oba te miejsca znajdują się na południe od centrum i zapewniają komfortowy dojazd do niego. 

Z naszych usług głównie korzystają firmy budowlane przyjmujące zlecenia w Warszawie i właśnie do takich typu firm najczęściej kierujemy swoją ofertę. Jesteśmy jednak otwarci na każdych pracowników i każdy w naszych progach będzie się czuł równie komfortowo.

Kwatery Pracownicze u Iwony - Warszawa

Nasze kwatery

Jak już zostało wspomniane, możemy jednocześnie możemy w naszych „Kwaterach u Iwony” aż 120 osób. Cena za osobę to tylko 25 zł, przy czym w jego cenę wliczona jest pościel oraz dostęp wifi i TV. To bardzo atrakcyjna oferta, szczególnie biorąc pod uwagę standard, jakie oferujemy za tak niską kwotę. Posiadamy pokoje 4-6 osobowe. Stanowi to o wiele lepsze rozwiązanie niż noclegi na jednej przestrzeni bardzo dużej ilości osób. Odpoczynek w naszym pokoju gwarantuje ciszę, spokój i możliwość prawdziwego odpoczynku. Stanowi również namiastkę prywatności, czego nie da się osiągnąć w wieloosobowych pokojach.

W okolicy naszych kwater znajdują się sklepy spożywcze i markety, nie będzie więc problemu z zakupieniem potrzebnych artykułów i konieczności szukania sklepów w odległych częściach. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Czas po pracy będzie można spędzić na odpoczynku i relaksie. Naszym gościom udostępniamy wyposażoną kuchnię, gdzie będzie można przygotować rozmaite posiłki. Do pracy potrzeba energii, a jak wiadomo tą czerpiemy z pożywienia. Nie warto o tym zapominać, dlatego w pobliskich sklepach można zakupić składniki na rozmaite dania, które później przygotuje się w dostępnej kuchni. 

Osoby, które przyjeżdżają do nas samochodami nie muszą martwić się o miejsca parkingowe. Na terenie „Kwater u Iwony” dostępny jest ogrodzony parking, na którym bez strachu można pozostawić swoje pojazdy na czas pobytu. Nie da się ukryć, że jest to również oszczędność, ponieważ jak wiadomo parkingi na terenie Warszawy mogą sporo kosztować. U nas wszystko jest na miejscu, co dodatkowo podnosi atrakcyjność oferowanych przez nas kwater pracowniczych.

Jak jeszcze dbamy o naszych gości?

Dbając o komfort naszych gości, z najwyższą starannością podchodzimy do kwestii porządków. Każdego dnia sprzątamy pokoje, a raz w tygodniu robimy generalne porządki. Nie pozwalamy na to, aby pracownicy mieszkali w nieodpowiednich warunkach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście czuli się jak najlepiej będąc często daleko od swoich domów. Chcemy dać im namiastkę rodzinnej atmosfery, jako że sami jesteśmy firmą rodzinną.

Wystawiamy faktury VAT, więc każdy pracodawca bez żadnych oporów może skorzystać z naszej oferty kwater pracowniczych. Trudno znaleźć na rynku równie dobre warunki w tak atrakcyjnej cenie. 

Kwatery Pracownicze u Iwony - Warszawa

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Będąc z dala od swoich domów pracownicy potrzebują komfortowych warunków, gdzie będą mogli odpocząć po swojej pracy. Jest to warunek niezbędny do tego, aby mogli w pełni oddawać się swoim obowiązkom. Każdy pracodawca, któremu zależy na dobru swojej załogi, powinien zapewnić jak najlepszą przestrzeń do życia po pracy w ramach wyjazdowych obowiązków.

W naszych „Kwaterach u Iwony” zapewniamy wszystko to, co niezbędne – w pełni wyposażoną kuchnię, dające możliwość relaksu pokoje 4-6 osobowe oraz ogrodzony parking. Przywiązujemy ogromną wagę do porządków, co jest niewątpliwą zaletą. Każdy człowiek lepiej odpoczywa w czystości niż w bałaganie.

Nasze kwatery pracownicze znajdują się w dogodnych lokalizacjach – bez trudu można stąd dotrzeć do centrum, a w okolicy znajduje się kilka sklepów i supermarketów. Bardzo szybko i bez konieczności długich poszukiwań można dzięki temu zakupić potrzebne artykuły. W cenie pokoju zapewniamy również dostęp do wifi i TV. Dzięki temu będąc na wyjeździe można w dalszym ciągu być na bieżąco ze wszystkimi informacjami i w ciągłym kontakcie z siecią. 

„Kwatery u Iwony” to rodzinna firma, której priorytetem jest zapewnienie swoim gościom komfortu i bezpieczeństwa.